Here are the winners for season 4
CARROM MEN’S SINGLES | ||
GOLD | Dnyaneshwar Chandan | Emerson |
SILVER | Sachin Gupta | Infosys |
BRONZE | Suleman Saudagar | Birla Soft |
4th Place | Achal Saxena | Varroc Group |
CARROM WOMEN’S SINGLES | ||
GOLD | Sheetal Kanthekar | Dassault Systemes |
SILVER | Nidhi Pal | Adient |
BRONZE | Samiksha Chourasia | Dassault Systemes |
4th Place | Chaitra D | Dassault Systemes |
CARROM MEN’S DOUBLES | ||
GOLD | Rohit & Suresh | Dassault Systemes |
SILVER | Ashish & Nishant | Dassault Systemes |
BRONZE | Sourabh & Ajinkya | Accenture |
4th Place | Ajit & Yogesh | Transperfect Solutions |
CARROM WOMEN’S DOUBLES | ||
GOLD | Neha Rawat & HemangiĀ | Allstate Solutions |
SILVER | Sheetal & Chaitra | Dassault Systemes |
BRONZE | Samiksha Chowrasia & Divya Mehta | Dassault Systemes |
4th Place | Nidhi Pal & Rahi | Adient |
CHESS | ||
GOLD | Miral Chevli | Dassault Systemes |
SILVER | Prashant Kachare | Dassault Systemes |
BRONZE | Vinod Kamble | BNY Mellon |
4th Place | Kewal Bhoi | BNY Mellon |
BADMINTON MENS SINGLES | ||
GOLD | Yashodharman Dungarwal | Optymyze |
SILVER | Akash Bhalekar | Dassault Systemes |
BRONZE | Sushant Patil | Optymyze |
4th Place | Vinayak Ankalkoti | Lionbridge Technologies |
BADMINTON WOMEN SINGLES | ||
GOLD | Dhira Bansali | Adient India |
SILVER | Shruti Limaye | Siemens |
BRONZE | Manasee Kamble | Datametica |
4th Place | Priyanka Singh | Dassault Systemes |
BADMINTON MENS DOUBLES | ||
GOLD | Sushant Patil & Yashodharman D | Optymyze |
SILVER | Anishkumar Panda & Ankit Singh | Capgemini |
BRONZE | Shivashish Behera & Shantha Kumar | Dassault Systemes |
4th Place | Akshay & Chinmay | Dassault Systemes |
BADMINTON WOMENS DOUBLES | ||
GOLD | Supriya & Rupali | All States |
BADMINTON MIXED DOUBLES | ||
GOLD | Sachin Gore & Manasee Kamble | Datametica |
SILVER | Tanmay Dash & Shruti Limaye | Siemens |
BRONZE | Sarvesh Kembavi & Dhira Bansali | Adient India |
4th Place | Burza Irani & Supriya Patani | Allstate Solutions |
TABLE TENNIS MENS SINGLES | ||
GOLD | Abhishek Parmar | Dassault Systemes |
SILVER | Faizan Aboli | Ketchum Sampark |
BRONZE | Pratik Gupta | Dassault Systemes |
4th Place | Varun Joshi | BMC Software |
TABLE TENNIS WOMEN SINGLES | ||
GOLD | Arjita Nigam | Capgemini |
SILVER | Neha Bhaviskar | Adient India |
BRONZE | Eliza D’souza | Allstate Solutions |
4th Place | Puname Chavan’ | Dassault Systemes |
TABLE TENNIS MENS DOUBLES | ||
GOLD | Kamalveer Singh & Keith Fernandes | Adient India |
SILVER | Shailesh Deshpande & Rijul Nasa | Dassault Systemes |
BRONZE | Abhishek Parmar & Pratik Gupta | Dassault Systemes |
4th Place | Prafulla Mohite & Satish Muluk | Adient India |
TABLE TENNIS WOMENS DOUBLES | ||
GOLD | Eliza D’souza & Rajni Singh | All State |
TABLE TENNIS MIXED DOUBLES | ||
GOLD | Omkar Shukla & Arjita Nigam | Capgemini |
SILVER | Kamalveer Singh & Neha Bhaviskar | Adient India |
BRONZE | Abhishek Parmar & Sumayya Mestri | Dassault Systemes |
4th Place | Madani Mangesh & Rajni Singh | Allstate Solutions |
FOOTBALL 5s | ||
GOLD | YARDI SOFTWARE | |
SILVER | SIEMENS B | |
BRONZE | DASSAULT SYSTEMES B | |
4th Place | Siemens A | |
FOOTBALL 7S | ||
GOLD | Allstate Solutions | |
SILVER | Dassault Systemes A | |
BRONZE | Dassault Systemes B | |
4th Place | Emerson | |
BASKETBALL | ||
GOLD | Infosys A | |
SILVER | Infosys B | |
BRONZE | TCS | |
4th Place | Twin Engineers | |
CRICKET | ||
GOLD | Adient India | |
SILVER | Tetra Pak | |
BRONZE | Mercedez Benz R&D | |
4th Place | Frames Group |
Congratulations to all winners of Season 4